Hlasovacie weby

Reklama

Zberateľské kúsky

kategórie článkov > články > Survivor is born

tomb raiderS novým Tomb Raider vyjde aj jeho zberateľská edícia. Klasická zberateľská edícia je dostupná ako pre Severnú Ameriku, tak i pre Európu, pričom do Európskeho predaja príde aj Survival edícia. Okrem toho nám Crystal Dynamics a Dark Horse predstavia nový komiks - Tomb Raider: The Beginning.


Zberateľské kúsky pre Európu (Survival a Collector´s):

Survival edícia

 

Survival edícia bude stáť 59€; bude obsahovať okrem samotnej hry: 32-stranový artbook zostavený výtvarným riaditeľom Brianom Hortonom, obojstranná mapa ostrova Yamati s plagátom (38x48 cm), vodotesné puzdro, CD so soundtrackmi (10 skladieb s celkovou dĺžke 60 minút), sťahovateľný balík zbraní do hry.

 

Collector Edícia

 

 

Drahšia zberateľská edícia - 79€ by mala obsahovať v plechovej krabici to čo predošlá a okrem toho aj 20 cm figúrku Lary (od Play Arts Kai). Figúrke s viac ako 40 pohyblivými časťami sa budú môcť meniť zbrane: luk, pištole, brokovnicu a lezecké kladivo.

 

Zberateľská edícia pre Severnú Ameriku:

Do Ameriky by mala doraziť len Collector Edícia, ktorá by mala stáť 99,99$, čo je po premenení približne 75€. Avšak od tej Európskej sa predsa len líši a to výmenou plagátu za artbook.

Samozrejme že vyššie uvedené ceny nemusia byť presné. Závisí to aj od toho, na akú hernú platformu si zberateľskú edíciu kupujete.

 

Komiks


Okrem zberateľskej edícii by s novou hrou mala prísť aj nová séria Tomb Raider komiksov. Crystal Dynamics a Dark Horse nám na začiatok predstavia prequel komiks s názvom Tomb Riader – The Beginnig.

„Lara Croft je ikona všetkých typov médií, vrátane komiksov,“ povedal Karl Steward, globálny riaditeľ značky Tomb Raider a Crystal Dynamics. „Tím v Crystal Dynamics úzko spolupracuje s Dark Horse na komikse The Beginnig, aby prezentoval a uviedol Laru Croft späť do sveta komiksov.“

Príbeh tohto komiksu sa odohráva ešte pred samotným stroskotaním Lary Croft , v ktorom sa posádka z lode Endurance vydala na osudovú misiu objaviť stratené japonské kráľovstvo na Yamatai. Problémy sa však začínajú ešte skôr, než sa samotná loď stihla v búrke rozlomiť na dve časti.

Komiks ako aj príbeh prvého dielu reštartovanej hry (Tomb Raider: Survivor is born) napísala Rhianna Pratchett . „Aj keď som mala veľa nápadov pri písaní nového príbehu do hry, ohľadom sveta, Lary, postáv a ich cesty... Aké skvelé je rozvinúť svet Tomb Raider a prácu s talentovaným tímom Dark Horse a priniesť Laru Croft späť do sveta komiksov.“ povedala Rhianna.

Podľa všetkého by mal prequel komiks obsahovať 48 strán.

 

 
Kurtis
17. 2. 2013 16:34
Prečítané 3220

Priemerné hodnotenie: 5Diskusia k článku
Náhodné články v kategórii:

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk