Hlasovacie weby

Reklama

Návod č.4 - Pokračovať stále ďalej... (Coastal Forest)

kategórie článkov > články > Survivor is born

tomb raiderLare sa podarilo spojiť cez vysielačku s Conradom Rothom. Rozpovie mu, čo na ostrove zatiaľ prežila a taktiež si začne vyčítať, že za stroskotanie lode môže ona. Conrad ju ubezpečuje, že pred tým ako loď havarovala vyslal S.O.S . Lara sa rozhodne vydať za posádkou z lode Endurance a pri tom nachádza nové vybavenie Pry Axe (tzv. špičák).


Lokalizácia: Coastal Forest (Pobrežná džungľa)

 

 

Skôr než odídete z lesa otočte sa ešte dozadu a podlezte skaly. Na konci je strom (hneď pri skale) na ktorom visí totem. Keď ho zostrelíte vráťte sa späť do tábora a odtiaľ pokračujte cestou, cez rieku až dorazíte k zastaranému kamennému domu. Tento krát sú dvere domu otvorené a vychádza z nich hudba. Skôr než do domu vstúpite zoberte šípy, ktoré sa nachádzajú opäť na rohu domu. Bežte dovnútra.

Potom ako si zoberiete pochodeň, dvere sa zabuchnú. Zlezte na rebrík, po rebríku dole. Na konci z neho zoskočíte klávesov [SHIFT]. Cez vodu sa dostaňte do väčšej miestnosti. Hneď naľavo sú drevené zátarasy, podpáľte ich. Pristúpte k stolu a zoberte z neho Pry Axe (tzv. špičák). Oproti stolu sa nachádzajú dvere, na ktorých si môžete nové vybavenie vyskúšať (stláčajte klávesu [E], do kým ich neotvoríte). Hneď pred vami sa nachádza oranžová krabica. Otvorte ju [E]. Pomocou tej istej klávesy otvorte aj malú truhlicu položenú na stole v miestnosti. Lara našla masku (relikviu). Za pomoci pravého tlačidla myši ju preskúmate a dozviete sa o nej viac. Potom ako sa vrátite do hry [ESC], otvorte za pomoci nového nástroja posledné dvere v miestnosti a pokračujte dole schodmi a znova cez vodu. Dostávate sa opäť do miestnosti s rebríkom. Vyskočte naň, vylezte hore a odíďte z domu.

Nachádzate sa opäť v lese. Klávesov [SHIFT] môžete pochodeň zahasiť. Vybehnite po kopci na hor. Stretávate sa so Sam. Avšak spoločnosť jej robí Mathias, učiteľ z povolania, ktorý mimochodom nepatrí k posádke Endurance. Lara si sadá na zem a popri tom ako Sam rozpráva Mathiasovi príbeh o slnečnej kráľovnej omdlieva...

 
Kurtis
27. 3. 2013 08:44
Prečítané 6072

Priemerné hodnotenie: žiadne hlasyDiskusia k článku
Podobné články
Náhodné články v kategórii:

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk