Hlasovacie weby

Reklama

Návod č.17 – Dostaň sa k vrtuľníku (Fortress Tower)

kategórie článkov > články > Survivor is born

tomb raiderDorazil záchranný vrtuľník, ktorý mal vyslobodiť z ostrova stroskotanú posádku Endurance. Avšak znova by sa mohla strhnúť búrka, ktorá by helikoptére nedovolila odletieť. Lara sa preto musí dostať k Rothovi a ostatným v čas a stihnúť ich tak varovať skôr než sa stane ďalšie nešťastie. Cestu jej opäť skríži Mathias, ktorý nariadi banditom aby zničili most...


Lokalizácia: Veža pevnosti (Fortress Tower)

Choďte po lane dole. Spustí sa kratšia animácia, v ktorej Mathias káže banditom aby zničili most. Tí nachvíľu protestujú, pretože by to mohlo zabiť aj ich rovesníkov. Potom, čo Mathias zastrelí jedného z nich, pristanú a vy budete musieť zdolať most.

Utekajte dopredu [S] alebo šípkou dole. Potom ako vybuchne most, Laru odhodí na druhú stranu. Zachytí sa okraju mosta, no horiaci bandita sa ju bude snažiť zhodiť. Stláčajte čo najrýchlejšie pohybové klávesy do strán a potom za pomoci dobre načasovaného stlačenia klávesy [F] sa banditu zbavíte.
Pokračujte ďalej a preskakujte diery v moste. Nakoniec spadnete do miestnosti. Z vysielačky sa ozýva Roth, že po nich strieľajú, preto sa musia dostať vyššie. Lara ihneď zoberie vysielačku a varuje Rotha pred búrkou. Povyskakujte na plošiny pred vami, pokračujte rovno a preskakujte diery. Dostanete sa až k stene, na ktorú sa dá vyšplhať pomocou cepínu. Stena sa však pri konci zvalí a ako budete padať dole, Lara sa zachytí dreva jednou rukou. Stlačte klávesu [E] aby Lara nespadla a vyskočte na drevo. Z neho preskočte na zábradlie zbúraných schodov pred vami.

Vyjdite po ňom hore a preskočte na krabicu. Pokúste sa na ňu vyšplhať, keď sa ukáže ikona ruky stlačte [E]. Vyšplhajte sa až úplne navrch krabice a preskočte na drevá pred vami tak, aby sa ich Lara zachytila.

Ocitnete sa pod stenou. Skočte na drevá pripevnené na nej, potom stlačte [medzerník] + [E], aby ste sa zachytili skaly nad drevami. Choďte doprava, preskočte na drevo, z dreva znova na skalu napravo. Skala sa nalomí a Lare sa pošmykne ruka. Stlačte [E] a potom [medzerník] + [E], aby ste preskočili dieru medzi skalami. Vylezte úplne hore. Lara začne volať Rotha. Ten príde aj s vrtuľníkom a žiada vás, aby ste skočili do helikoptéry. Zlomí sa strecha a vy spadnete trocha nižšie. Keď sa Lara postaví zo zeme skočte do helikoptéry.

Animácia: Lara prosí Rotha, aby okamžite pristáli, pretože sa blíži búrka. Potom sa Conrad pozrie na stroskotancov dole a hovorí, že ich tam nemôžu nechať. Lara prosí pilota aby pristal a vrátil sa po ostatných preživších z lode Endurance. On však v takomto počasí pristáť odmieta. Lara sa nevzdáva a musí pilota prinútiť inak. Berie preto Rothovi zbraň a priloží ju pilotovi k hlave. Avšak to je neskoro a helikoptéra začne padať v búrke dole... .

 
Kurtis
7. 10. 2013 10:31
Prečítané 2689

Priemerné hodnotenie: žiadne hlasyDiskusia k článku
Podobné články
Náhodné články v kategórii:

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk