Hlasovacie weby

Reklama

Návod č.12 – Otvorená rana (Shantytown)

kategórie článkov > články > Survivor is born

tomb raiderLare sa po páde z padáku otvorila rana a potrebuje nutne lekárničku, ktorá by sa mohla nachádzať vo vraku helikoptéry.


Lokalizácia: Chatrče (Shantytown)

Po kratšej animácii sa ocitávate pred palácom. Bežte dopredu, potom sa pokúste cez jamu preskočiť na plošinu chatrče. Lara sa síce zachytí, no hneď padá dole, pretože nemá dostatok sily kvôli otvorenej rane. Po páde bežte rovno, kde uvidíte vrtuľník, v ktorom by sa mohla nachádzať lekárnička. Teraz budete môcť začuť rozhovor banditov, ktorí sa vydávajú hľadať nejakých preživších k vrtuľníku.

Naľavo môžete vidieť súčiastky, ktoré zoberte a choďte rovno. Na konci (napravo od plota) je chatrč. Zoberte z nej šípy a vojdite do zelenej vody (pod visiacim svietnikom). Napravo od mŕtvoly vo vode je diera medzi drevami. Vlezte do nej a prejdite cez vodu až na koniec. Ak z vody nevyleziete a vypočujte si rozhovor banditov, dozviete sa, že zvyšok tímu je nažive, ale uväznený. Taktiež že obrat začne po západe slnka. Vyjdite z vody a skryte sa za drôtené krabice.

Hore na streche sa nachádza jeden strážnik, dnu sú viacerí. Postrieľajte ich. Ak k vám niektorý z banditov bude bežať, streľte do ležiaceho červeného suda vedľa vchodu. Ak ste aj po boji vonku pri drôtených krabiciach, môžete vidieť visiacu sieť so súčiastkami.

Streľte do železa, ktoré drží súčiastky (obr.1) a vonku, pri vode, z ktorej ste vyšli sa nachádzajú naľavo náboje a napravo šípy. Zoberte ich, prehľadajte telá a vstúpte dnu. Vo vnútri môžete nájsť ďalšie súčiastky. Pokračujte hore schodmi, cestou zoberte náboje, choďte rovno a cez drevený hranol. Jamu medzi plošinami preskočte a pripravte sa na boj s banditami.

Keď ich zabijete, prehľadajte ich telá a vyjdite po ceste k helikoptére (cestou zoberte náboje). Pri nej sa nachádza ešte jeden bandita. Po úspešnom boji streľte šíp s lanom do lana na doskách helikoptéry, vytvorili ste si tak vchod, vojdite dnu.

Animácia: Lara síce lekárničku nájde, no nenájde v nej presne to, čo hľadá. Neskôr prehľadá mŕtvemu pilotovi helikoptéry vrecká a nájde tam zapaľovač. S ním si nahreje šíp a priloží si ho tak na ranu. Potom sa ozve Roth. Lara je obkľúčená banditami.

Zapaľovač, ktorý Lara našla, neslúžil len na ošetrenie otvorenej rany, ale stáva sa vašou výbavou, s ktorou bude môcť zapaľovať šípy a strieľať ich tak do nepriateľov.

 
Kurtis
2. 9. 2013 14:05
Prečítané 2920

Priemerné hodnotenie: žiadne hlasyDiskusia k článku
Podobné články
Náhodné články v kategórii:

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk