Hlasovacie weby

Reklama

Návod - misia 3: Japonsko

kategórie článkov > články > Legend

Bronzové sošky: 6
Strieborné sošky: 4
Zlaté sošky: 1


Ukážka: Lara prišla sa večierok, aby sa tu stretla s tunajším bosom a získala od neho ďalšiu časť artefaktu.
Najprv choďte k barmanovi, aby Lare povedal, že pán Nishimura ju už čaká. Po rozhovore vstúpte do Nishimurovej kancelárie.
Ukážka: Nishimura sa snaží Laru presvedčiť, aby si s nikým nezačínala, ale ona sa nedá len tak prehovoriť. Následne príde Shogo Takamoto so svojimi mužmi. Lara chce od neho ďalší úlomok, no ten usilovne zahovára, že ho nemá. Následne sa strhne bitka.

Postrieľajte všetkých mafiánov. Potom dostanete kartu, ktorou si otvorte dvere výťahu a vyjdite na strechu. Pri sklenených dverách si vypočujte rozhovor a potom choďte doľava a prejdite otvorom v streche. Streľte do sudu s výbušninou a naskočte na tyč. Vyšplhajte sa a preskočte na plošinu vpravo. Potom vyjdite na strechu. Rozstreľte bedňu a zoberte si prvú bronzovú sošku. Zoskočte k sklenenému poklopu a lanom ho odtiahnite. Zoskočte dolu, zíďte po schodoch a dole v bedni je ďalšia bronzová soška. Oproti je v jednej z krabíc zase striebrná.

Nasadnite na motorku, vyjdite von a preskočte priepasť. Potom sa spustí interaktívna ukážka (stlačte šípky: doľava, hore a dole).
Zoskákajte dole, prejdite na druhú stranu a z krabice si zoberte bronzovú sošku. Vráťte sa a vyjdite na horné lešenie. Preskočte na tyč a z nej na lešenie. Popreskakujte diery v lešení, za druhou zostreľte kruh na lane a dojdite na koniec. Skočte na lano a z neho doľava dole. Pritiahnite si plošinku a naskočte na ňu. Vyskočte a zachyťte sa hákom. Otočte sa doprava a skočte na plošinku. Z nej na ďalšiu a opäť na hák. Preskočte na terasu. Odporúčam skočiť do záhradky, aby po vás nemohli ísť psy a všetko živé postrieľajte. Prejdite dvermi a vydajte sa po schodoch dole. Medzi krabicami je bedňa, v ktorej je bronzová soška. Vráťte sa, vyjdite po schodoch až úplne hore. Prejdite na rúry, preskočte na rímsu, prerúčkujte a opäť na rúry. Pri stene zničte krabicu a zoberte striebrnú sošku. Vráťte sa k schodisku, zíďte trochu dole a prejdite dvermi. Postrieľajte mafiánov, vybehnite po schodoch a zo skrinky si zoberte striebornú sošku. Vráťte sa dole, rozbite bedňu a zoberte ďalšiu bronzovú sošku. Hákom uvoľnite obrazovku a prestreľte reťaze. Vojdite do chodby, zničte nepriateľov a prejdite ďalej dverami.

Vyšplhajte sa po tyči, hákom zhoďte reklamu, preskočte na plošinku a vylezte po rebríku. Zhoďte druhú reklamu, preskočte na tyč a z nej na plošinu. Skočte na tyč, vyšplhajte sa hore a šup na ďalšiu plošinku. Vyšplhajte sa po tyči a opäť na plošinku. Naskočte na ďalšiu tyč, vyšplhajte sa, skočte na tyč oproti a naspäť na prvú. Teraz na plošinu s reklamou, z nej na druhú a na konci sa vyšplhajte po tyči. Popreskakujte po tyčiach až na balkón.
Prejdite dvermi, zíďte po schodoch, postrieľajte mafiánov. Vojdite do malej miestnosti napravo a zo skrine si zoberte poslednú striebornú sošku. Vráťte sa k dverám, vyjdite po schodoch na terasu a na balkóne je posledná bronzová soška. Zíďte dolu a prejdite dverami. Zničte hasiaci prístroj a na peneli počítača aktivujte tlačítko, vyjdite von a tlačte pred sebou veľkú kamennú guľu (neviem, odkiaľ sa tu mohla zobrať, ale hodí sa). Guľa vás vykryje pred strelami. Potom zabočte doľava a prejdite chodbou. Prehovoríte si s Takamotom. Postrieľajte mafiánov a na draka použite hák. Pritiahnite ho k sebe, rozhojdajte a tým prerazí sklenenú stenu. Vyskočte na skriňu a z nej hore. Zostreľte mafiánov a vydajte sa doľava do Takamotovej kancelárie. Zoberte peknú bedňu a dotlačte ju až k drakovi. Pádom sa rozbije a vy si zoberte zlatú sošku.Choďte ďalej, privolajte výťah a nastúpte.

BOSS TAKAMOTO:

A je tu prvý boss. Nájdite tyč za sochou, vyšplhajte sa hore a vyjdite na okrúhlu terasu. Strieľajte do bossa kým máte náboje. Keď na vás pôjde zaútočiť, skryte sa za sochu. Takto ho postupne zničte, je to absolútne ľahké. Prípadne môžete prísť aj k nemu, strieľať doňho a pred jeho útokom vyskočiť alebo sa skrčiť (podľa výšky).
Ukážka: Po porazení príde po Laru Nishimura a tým sa misia v Japonsku končí.

 
Bmatias
21. 8. 2008 18:58
Prečítané 6202

Priemerné hodnotenie: 4.33Diskusia k článku
Podobné články
Náhodné články v kategórii:

Návod: Croft Manor   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Návod - misia 7: Nepál   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Návod - misia 2: Peru   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Návod - misia 1: Bolívia   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Larine oblečenie (outfits)   (Bmatias, 22. 8. 2008)

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk