Hlasovacie weby

Reklama

Multiplayer

kategórie článkov > články > Survivor is born

tomb raiderUž od prvej chvíle čo Crystal Dynamics prebral žezlo od tvorcov Core Design prekvapoval fanúšikov Tomb Raider novými prvkami tejto hry. Ako konkurenčný Uncharted ukázal, hra viacerých hráčov tohto žánru hry je možná a bolo len otázkou času kedy sa objaví aj u Tomb Raider.


Multiplayer bude veľmi  zaujímavou novinkou pre značku Tomb Raider ale nebude až tak odlišný od ostatných multiplayerov.

Proti sebe budú stáť dva tímy. Preživší z lode Endurance, vrátane samotnej Lary Croft (na obrázku v pravo) a domorodci žijúci na ostrove tzv. scavengers – mrchožrúti (na obrázku v ľavo).

Avšak pre niekoho tu je aj nepotešujúca správa. Niektoré postavy ako aj samotnú Laru si budeme musieť postupne odomykať v úrovniach. Lara Croft je dostupná za level 60, ktorý predstavuje najvyššiu úroveň. Multiplayer by mal obsahovať rovnaké zbrane, ktoré sa nachádzajú aj pri hre jedného hráča (t.j. singleplayer)

Základom všetkých multiplayerov sú herné režimy. Autori nám zatiaľ predstavili len niektoré a to z tých kde budeme bojovať v tímoch. Sú to:

Team Deathmatch – Mrchožrúti ako aj stroskotanci budú bojovať proti sebe. Vyhráva ten tím, ktorý dosiahne väčšie celkové zabitie nepriateľského tímu, v prípade vypršania času.  (mal by sa dať nastaviť ako aj celkové zabitie tímov)

Private Rescue – Úlohou domorodcov je zabrániť preživším zbierať lekárničky a priniesť ich na základňu. Ak budú mať domorodci väčší počet zabitých preživších ako preživší nazbieraných lekárničiek, vyhrávajú.

Cry For Help – O tomto režime zatiaľ len vieme, že je zameraný skôr na zbieranie predmetov ako na zabíjanie...

 

Ukážka z herného tímového režimu Team Deathmatch:

 

Bližšie informácie ohľadom tohto herného doplnku vám poskytneme, až keď ho vyskúšame... :)

 
Kurtis
21. 2. 2013 15:54
Prečítané 3000

Priemerné hodnotenie: 4Diskusia k článku
Podobné články
Náhodné články v kategórii:

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk