Hlasovacie weby

Reklama

Larin životopis

kategórie článkov > články > Legend

Larin stručný životopis podľa Crystal Dynamics. Pre väčšinu fanúšikov asi nič nové. Len treba podotknúť, že zmenou vývojárskeho štúdia sa Lare životopis trošku pozmenil :)


Lara - životopis

Keď mala Lara 9 rokov, prežila leteckú nehodu v Himalájskych horách, ktorá viedla k smrti jej matky. Po nehode Lara desať dní putovala po horách, až sa úspešne dostala do Kathmandu (hl. mesto Nepálu) a odtiaľ úspešne domov.
Zvyšok svojho detstva strávila v opatere otca archeológa, neskôr grófa Abbingdonu Richarda Crofta. S otcom často chodievala na archeologické výpravy.
V 18. rokoch, po smrti svojho otca, zdedila obrovský majetok a stala sa grófkou Abbingdonu. Pokračovala v expedíciách a objavila 16 významných archeologických nálezísk. Postupne sa stala uznávanou, slávnou a významnou archeologičkou a vyhľadávačkou pokladov starých civilizácii.
O Lare začali kolovať tisíce historiek, vysvetľujúce jej úspechy a popisujúce jej dobrodružstvá, avšak skutočné diane počas jej výprav bolo záhadou pre všetkých.
Lara sa k expedíciam vyjadrovala ojedinele a to ešte viac rozpútavalo diskusiu o jej záhadných výpravách, zakrytých hmlou nepriehľadnosti, ktorá obklopuje ako jej prácu, tak aj život.
Lara naďalej pokračuje v pátraní po záhadných a mysterióznych predmetoch a diane okolo jej práce ostáva v intenzívnych debatách jej protivníkov. Lara je proste najfascinujúcejšia a najzáhadnejšia postava dnešných čias.

Pozn.: tento životopis je preložený z anglickej verzie. Niektoré časti sa nedali presne preložiť. Pre tých, ktorí si trúfajú, si tu môžu prečítať jeho pôvodnú podobu: Larin životopis (originál).

 
Bmatias
22. 8. 2008 18:34
Prečítané 3197

Priemerné hodnotenie: 5Diskusia k článku
Podobné články

Lara Croft - životopis   (Gerbil, 28. 12. 2011)

Náhodné články v kategórii:

Návod - misia 5: Kazachstan   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Návod - misia 3: Japonsko   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Návod - misia 2: Peru   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Návod - misia 1: Bolívia   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Tomb Raider Legend - hlavné postavy   (Bmatias, 21. 8. 2008)

Prihlásenie

Prezývka:

Heslo:


Registrácia

Shop

Tomb Raider Underworld

Anketa

tomb raider anketa Koľko ste ochotní zaplatiť za hru TR?

koľko bude treba
do 100€
do 80€
do 60€
do 30€
do 10€
nič

ankety

Odporúčané weby

vedomostné kvízy online

www.bikeweb.sk